Zprávičky z 1.A

/ Kateřina Petrová

Zprávičky z 1.A

Hlásíme se po vánočních prázdninách opět z naší třídy. I když sněhu moc nenapadlo, trávili jsme některé hodiny tělocviku venku a pěkně jsme se vyřádili. V prvouce jsme se vypravili za zvířátky do lesa. Zvířátkům jsme nesli spoustu dobrot – jablíčka, mrkve, kaštany a suché pečivo.

O velké přestávce jsme nejhodnější, protože v klidu sledujeme oblíbené kreslené pohádky. Chřipková epidemie se nevyhnula ani naší třídě. Předposlední lednový týden nás bylo ve třídě jen devět statečných, velmi hodných dětí a paní učitelka. Ve čtvrtek 30. ledna jsme převzali naše první vysvědčení se samými jedničkami a užili si jednodenní pololetní prázdniny.