Zprávičky z 1. A

/ Kateřina Petrová

Ahoj, to jsme my, kluci a holky z 1. A. Je nás 10 holek, 10 kluků a paní učitelka Andrea Sedlaříková. Společně trávíme čas při učení …

Zprávičky z 1. A

Ahoj,

to jsme my, kluci a holky z 1. A. Je nás 10 holek, 10 kluků a paní učitelka Andrea Sedlaříková. Společně trávíme čas při učení i o přestávkách. To jsme nejhodnější – svačíme, sledujeme pohádky nebo hrajeme hry na koberci. V pátek 27. září jsme měli první daltonský den – „Jablíčkový“. Povídali jsme si o podzimním ovoci a zelenině, vybarvovali jsme podle čísel podzimní plody, skládali a četli slabiky. Nakonec jsme si upekli jablečné záviny. Pracovali jsme ve skupinách a společnými silami se nám to podařilo. Byla to velká dobrota! Celý den byl prima a my už se těšíme na další daltonský den.