Zprávičky z 5. C

/ Kateřina Petrová

Hlásíme se z naší třídy 5. C už naposledy.

Zprávičky z 5. C

Od září začneme další etapu našeho školního života – přecházíme na II. stupeň a někteří jdou do primy gymnázia. I když nás v letošním školním roce dost „potrápila“ puberta, snažili jsme se společně si užít všechny školní dny. V březnu jsme oslavili tradičně „Den vody“ daltonským dnem. V dubnu na „Den Země“ jsme vyrazili na exkurzi na vodní dílo Vír. Květen byl ve znamení těšení a přípravy školního výletu na chatě Duha na Třech Studních. Počasí nám přálo, výlet jsme si náramně užili a večer jsme pozvali naše milé rodiče na společné opékání buřtů. V červnu jsme rodičům odehráli tradiční divadelní představení, kterým jsme se zároveň rozloučili s prvním stupněm a naší paní učitelkou. Zůstanou nám krásné vzpomínky a spousta zážitků. V pátek převezmeme vysvědčení a pak hurá na prázdniny. Přejeme všem krásné léto.