Zprávičky ze 3. C

/ 1.B

Zprávičky ze 3. C

Opět se hlásíme z naší třídy, v tomto školním roce už naposledy. Na konci května jsme dokončili plavecký výcvik. Naučili jsme se základy plaveckých stylů, skákali šipku do vody a v poslední lekci jsme si zařádili v relaxačním bazénu.

Ve čtvrtek 1. června jsme společně oslavili svátek dětí. Ráno jsme ve třídě dostali balíčky se spoustou dobrot, které pro nás každoročně připravují naši hodní rodiče. Potom jsme ve skupinách s mapou v ruce vyrazili do lesa Ochoza. Tady nás čekala  „Obrázková cesta“. Na mapě jsme měli zakreslené body, ke kterým musíme dojít, přečíst si pověst a nalepit samolepku, že jsme tam byli. Na stanovišti U buku jsme se nasvačili, vyřádili na prolézačkách, postavili lesní domečky a vydali se k dalším obrázkům. Den jsme si moc užili.

V pátek 9. června jsme připravili pro naše rodiče divadelní představení. Zahráli jsme tři pohádky – O dvanácti měsíčkách, Červená karkulka, Jeníček a Mařenka. Divadlo se nám moc povedlo. Pak jsme pozvali rodiče na malé pohoštění, které jsme připravili. Bylo to moc příjemně strávené odpoledne.

Přejeme všem krásné prázdniny a od září budeme opět přinášet zprávičky z naší třídy.