Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Kraji Vysočina

/ Vlasta Zálešáková

Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Kraji Vysočina

Naše škola se opět zapojila do programu Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Kraji Vysočina. Rodiče našich žáků mají možnost požádat o prominutí úplaty za školní stravování pro školní rok 2024/2025.

Pokud splňují podmínky (pobírají příspěvek na živobytí – hmotná nouze nebo doplatek na bydlení – hmotná nouze), podají vyplněnou žádost včetně příloh (čestné prohlášení a doklad o hmotné nouzi, který nesmí být starší 3 měsíců) v kanceláři školní jídelny.

Úplata bude prominuta ode dne podepsání čestného prohlášení a jeho podání v kanceláři školní jídelny.

Mgr. Tomáš Augustýn Ph.D.