Aktivity – aktuality

Školní rok 2022/23

Tento školní rok jsme přispěli na tyto akce pro děti

• pro 1. – 4. ročník jsme uspořádali Velikonoční dílny
  • 5.třídám jsme přispěli na vánoční kino, byla to úplná novinka Princezna zakletá v čase 2
  • pro 2. stupeň částkou 50 Kč na žáka jsme přispěli na krásné novocirkusové představení THE LOSER

Již tradiční příspěvky 100 Kč na žáka pro využití třídního učitele, 50 Kč na žáka pro 5. třídy na rozloučení s 1. stupněm a 150,- Kč na mikiny pro žáky 9. tříd.

Školním rok 2019/2020

tento školní rok jsme již pořádali

diskotéka                    5. – 9. třída     13. 11. 2019

SR už přispěl 9. třídám částkou  150,- Kč každému žáku, jehož rodič je členem SR  na absolventskou mikinu.

Nově bylo na členské schůzi odhlasováno, že SR přispěje 5. třídám částkou 50,- Kč každému žáku, jehož rodič je členem SR na tričko jako rozloučení s 1. stupněm.

Členská schůze – dotazy ke školní jídelně

Na členské schůzi padly dotazy v diskusi s panem ředitelem směrem ke školní jídelně. Bylo dohodnuto, že tyto dotazy budou zodpovězeny přímo paní vedoucí ŠJ. Náš dopis i odpovědi na něj si můžete přečíst.

Dotazy jídelna

Odpovědi jídelna

Co nás čeká:

• Adventní dílny                1. – 4. třída     10. 12. 2019
  • Kino                                  celá škola        20. 12. 2019
  • Velikonoční dílny           1. – 4. třída
  • Mobilní planetárium     celá škola       na Členské schůzi bylo odhlasováno, že SR přispěje částkou 25 000,- Kč
  • Preventivní programy pro třídy průběžně pouze spolufinancujeme. Do konce roku 2019 přispějeme částkou 10500,- Kč

Školním rok 2018/2019

pořádali jsme tyto akce

kino                             celá škola        21. 12. 2018

velikonoční dílny        1. – 4. třída     2. 4. 2019

diskotéka                    5. – 9. třída     7. 2. 2019

Preventivní programy pro třídy průběžně pouze spolufinancujeme.

V prvním pololetí školního roku 2018/19 jsme museli zrušit dvě akce, diskotéku a vánoční dílny z důvodů nemocí. V prosinci nakonec proběhlo kino a všechny děti dostaly perníček ze Sněžného. V únoru byla odložená diskotéka, kterou organizujeme s pomocí DDM.

Devátým třídám jsme dali každému žáku, jehož rodič je členem SR, 150,- Kč na absolventské tričko.

Každá třída dostala příspěvek 100,- Kč na dítě našeho člena, který byl použit dle uvážení třídního učitele – pracovní sešity, doprava, odměny, výkresy, výlet…

21.6.2019 škola oslavila 50. výročí od založení Akademií na dvoře, SR přispěl občerstvením pro vystupující děti.

Přes SR se kupují a objednávají všechny pracovní sešity. Dále fakturujeme například dopravu na divadelní představení.